Проф. д-р Eлизабета ЛазаревскаПонеделник13:0015:00
Вторник12:0014:00
Александар МилчевскиПонеделник13:0015:00
Четврток12:0014:00
Асс. м-р Андријана КухарПонеделник12:0014:00
Четврток12:0014:00
Проф. д-р Анета БучковскаПонеделник14:0016:00
Вторник12:0014:00
Проф. д-р Антон ЧаушевскиПонеделник12:0014:00
Четврток12:0014:00
Проф. д-р Аристотел ТентовПонеделник10:0012:00
Вторник10:0012:00
Проф. д-р Атанас ИлиевСреда12:0014:00
Петок14:0016:00
Проф. д-р Билјана Јолевска-ТунескаВторник11:0013:00
Четврток11:0013:00
Вон. проф. д-р Билјана Начевска-НастовскаПонеделник14:0016:00
Вторник11:0013:00
Асс. м-р Благоја МарковскиСреда14:0016:00
Четврток10:0012:00
Проф. д-р Борислав ПоповскиВторник15:0017:00
Четврток10:0012:00
Доц. д-р Бранислав ГеразовЧетврток14:0016:00
Понеделник13:0015:00
М-р Валентин РаковиќВторник12:0014:00
Четврток12:0014:00
Проф. д-р Вангел ФуштиќСреда13:0015:00
Вторник13:0015:00
Вторник18:0020:00
Среда18:0020:00
Проф. д-р Венцеслав КафеџискиВторник13:0015:00
Среда13:0015:00
Проф. д-р Верка ГеоргиеваПонеделник12:0014:00
Вторник12:0014:00
Доц. д-р Весна АндоваЧетврток14:0016:00
Вторник10:0012:00
Проф. д-р Весна Арнаутовски-ТошеваВторник14:0016:00
Среда12:0014:00
Вон. проф. д-р Весна БорозанЧетврток16:0018:00
Среда14:0016:00
Доц. д-р Весна Ојлеска ЛаткоскаЧетврток10:0012:00
Вторник10:0012:00
Вон. проф. д-р Владимир АтанасовскиПонеделник10:0012:00
Вторник10:0012:00
Проф. д-р Владимир ДимчевПонеделник12:0014:00
Четврток12:0014:00
Проф. д-р Гога ЦветковскиПонеделник11:0013:00
Петок10:0012:00
М-р Горан ВладевПеток11:0013:00
Среда12:0014:00
Проф. д-р Горан РафајловскиПонеделник10:0012:00
Среда10:0012:00
Асс. д-р Горан СтојановскиСреда12:0014:00
Вторник14:0016:00
М-р Горјан НаџинскиПонеделник12:0014:00
Четврток12:0014:00
Пом. асс. м-р Гоце ДокоскиЧетврток10:0012:00
Петок10:0012:00
Доц. д-р Даниел ДенковскиВторник12:0014:00
Петок11:0013:00
Вон. проф. д-р Димитар ДимитровЧетврток10:0012:00
Среда13:0015:00
Проф. д-р Димитар ТашковскиЧетврток10:0012:00
Вторник11:0013:00
Доц. д-р Елена ХаџиеваПонеделник11:0013:00
Вторник11:0013:00
Проф. д-р Зоран ИвановскиВторник11:0013:00
Четврток12:0014:00
Проф. д-р Зоран Хаџи-ВелковСреда13:0015:00
Вторник13:0015:00
Пом. асс. м-р Ивана СандеваЧетврток10:0012:00
Среда11:0013:00
Асс. м-р Име ПрезимеПонеделник12:0014:00
Вторник10:0012:00
Среда11:0013:00
Среда13:0015:00
Доц. д-р Јовица ВулетиќСреда10:0012:00
Вторник12:0014:00
Јорданчо АнгеловЧетврток8:0010:00
Понеделник10:0012:00
Вон. проф. д-р Катерина РалеваЧетврток12:0014:00
Среда12:0014:00
Вон. проф. д-р Катерина Хаџи-Велкова СаневаВторник12:0014:00
Понеделник13:0015:00
Доц. д-р Коколански ЖивкоЧетврток12:0014:00
Понеделник14:0016:00
Проф. д-р Крсте НајденкоскиСреда10:0012:00
Понеделник10:0012:00
Проф. д-р Леонид ГрчевВторник14:0016:00
Четврток14:0016:00
Проф. д-р Лидија Ололоска ГагоскаВторник11:0013:00
Четврток11:0013:00
Доц. д-р Лихнида Стојановска-ГеоргиевскаСреда13:0015:00
Понеделник9:0011:00
Проф. д-р Љупчо Караџинов Четврток13:0015:00
Вторник12:0014:00
М-р Маја МаленкоСреда10:0012:00
Понеделник14:0016:00
Доц. д-р Маре СрбиновскаПонеделник12:0014:00
Четврток10:0012:00
Проф. д-р Марија КацарскаСреда13:0015:00
Петок14:0016:00
М-р Марија МарковскаСреда10:0012:00
Понеделник10:0012:00
Проф. д-р Марија Чундева-БлајерСреда10:0012:00
Понеделник13:0015:00
Доц. д-р Марко ПорјазоскиЧетврток12:0014:00
Вторник12:0014:00
М-р Матеј ДобревскиСреда14:0016:00
Четврток12:0014:00
Проф. д-р Методија КамиловскиПонеделник10:0012:00
Среда12:0014:00
Вон. проф. д-р Мирко ТодоровскиПонеделник12:0014:00
Среда10:0012:00
Доц. д-р Михаил ДигаловскиПонеделник10:0012:00
Среда10:0012:00
Доц. д-р Невенка Китева РоглеваВторник8:0010:00
Четврток11:0013:00
Вон. проф. д-р Перо ЛаткоскиВторник12:0014:00
Среда12:0014:00
М-р Петар КрстевскиЧетврток11:0013:00
Вторник11:0013:00
Проф. д-р Рубин ТалескиЧетврток14:0016:00
Вторник12:0014:00
Доц. д-р Сања АтанасоваВторник14:0016:00
Понеделник13:0015:00
Сашка ЃорѓиевскаПеток12:0014:00
Среда10:0012:00
Доц. д-р Славче ПејоскиСреда14:0016:00
Петок10:0012:00
Проф. д-р Слободан МирчевскиВторник14:0016:00
Четврток12:0014:00
Проф. д-р Снежана ЧундеваЧетврток10:0012:00
Вторник10:0012:00
Проф. д-р Соња Геговска-ЗајковаЧетврток12:0014:00
Среда13:0015:00
Студентски парламент на ФЕИТВторник12:0014:00
Четврток12:0014:00
Понеделник12:0014:00
Петок12:0014:00
Среда12:0014:00
Проф. д-р Татјана Колемишевска-ГугуловскаЧетврток10:0012:00
Вторник10:0012:00
Доц. д-р Томислав КарталовВторник18:0020:00
Среда14:0016:00
Доц. д-р Томислав ШуминоскиЧетврток12:0014:00
Вторник12:0014:00
Проф. д-р Тони ЈаневскиВторник16:0018:00
Четврток16:0018:00
Проф. д-р Христина СпасевскаСреда10:0012:00
Вторник10:0012:00